Fotowoltaika

Najlepsze rozwiązanie dla środowiska i kieszeni? Fotowoltaika!

Darmowa energia
Panele dla Ciebie

Ostatnie kilka lat to wzrost popularności fotowoltaiki, czyli techniki przetwarzania światła słonecznego na energię elektryczną. Właściciele domów chętnie wybierają to rozwiązanie ze względu na obniżenie kosztów za prąd (nawet do 95%!) oraz ze względów ekologicznych. Oczywiście wydajność fotowoltaiki i kolektorów słonecznych zależna jest od nasłonecznienia oraz ustawienia instalacji względem promieni słonecznych. Aby w pełni wykorzystać potencjał fotowoltaiki powinieneś podjąć współpracę z doświadczonym dostawcą, który zapewni Ci najlepszą jakość i gwarancję na wykonaną instalację.

Oferujemy profesjonalną obsługę montażu oraz produkty od stabilnych producentów.

Współpracujemy z producentami, którzy należą do czołowych producentów w branży OZE (Odnawialnych Źródeł Energii): Ja Solar: producent wysokowydajnych ogniw i paneli fotowoltaicznych oraz Hewalex: autoryzowany partner firmy Ja Solar. Specjalizuje się w konstruowaniu i wytwarzaniu systemów korzystających z energii odnawialnej.

Producenci, z którymi współpracujemy zapewniają długoletnie gwarancje na produkty: 12 lat gwarancji na produkt, 25 lat gwarancji na utrzymanie sprawności minimalnej przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Razem z naszymi dostawcami zapewniamy klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które pozwalają na efektywną produkcję energii ze słońca oraz monitorowanie produkcji oraz jej zużycia.

Wspieramy w skorzystaniu z dotacji programu „Mój prąd”, dzięki któremu możesz odliczyć koszt instalacji fotowoltaicznej od rocznego podatku.

Fotowoltaika

Czy wiesz, dlaczego powinieneś wybrać fotowoltaikę jako system wytwarzania energii w swoim domu? Przede wszystkim dlatego, że fotowoltaika wykorzystuje odnawialne źródło energii, a to oznacza, że nie da się go wyczerpać! Możesz korzystać z niego do woli, bez obaw o jego brak w przyszłości. Korzystanie z paneli fotowoltaicznych pozwala na niezależność energetyczną i sprawia, że strach przed wzrostem cen energii elektrycznej u tradycyjnych dostawców po prostu znika. Przy odpowiednim wymiarowaniu instalacji można w pełni pokryć zapotrzebowanie budynku na energię, lub nawet wyprodukować nadwyżki, które następnie można sprzedać do sieci energetycznej! Odpowiednie zainstalowanie paneli fotowoltaicznych w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać ich działanie nie należy do najprostszych. Instalacja wymaga specjalistycznej wiedzy, którą mogą posługiwać się jedynie doświadczeni dostawcy. Jeśli zdecydujesz się na panele fotowoltaiczne w domu – pamiętaj o wyborze najlepszego, sprawdzonego dostawcy!

Panele fotowoltaiczne można instalować na różnych powierzchniach, co pozwala na wykorzystanie ich w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i rolniczych. Fotowoltaikę można umieścić na dachu, elewacji i ziemi.

Przeciw fotowoltaice bardzo często przedstawia się dość wysoki koszt montażu. Warto jednak pamiętać, że panele fotowoltaiczne są wytrzymałe, a ich żywotność wynosi około 25-30 lat. Inwestycja poczyniona w ten system zwróci się w krótkim czasie i zapewni energię elektryczną przez wiele lat. Koszty utrzymania fotowoltaiki także nie należą do wysokich, panele wymagają niewielkiej konserwacji.

Nie zapominajmy także o tym, że fotowoltaika to jedno z najbardziej ekologicznych rozwiązań. Nie produkuje emisji dwutlenku węgla ani innych zanieczyszczeń atmosferycznych i dzięki temu przyczynia się do zmniejszenia złego wpływu paliw kopalnych na środowisko. Ekologiczne domostwo nie może obyć się bez tego typu rozwiązania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się w jaki sposób możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd oraz zadbać o środowisko.

Realizacje

bill-mead-wmaP3Tl80ww-unsplash

Uzyskaj darmową wycenę

Scroll to Top
Zadzwoń
Przyjedź