Nowoczesna klimatyzacja w Twoim domu!

Nasza oferta:
Klimatyzatory dla Ciebie

Jeszcze do niedawna klimatyzacja była uważana w Polsce za niepotrzebną ekstrawagancję. Na szczęście podejście do tego tematu bardzo się zmieniło i dziś właściciele domów i mieszkań bardzo chętnie korzystają z tego rozwiązania. Rosnące temperatury, w wielu przypadkach zmiana pracy na home office i rosnąca chęć życia w komforcie zachęcają do instalacji klimatyzacji w domu. Warto wiedzieć też, że nowoczesna klimatyzacja nie jest jedynie systemem chłodzącym, lecz także systemem grzewczym! Dzięki temu można cieszyć się dwoma różnymi opcjami wykorzystując tylko jedno urządzenie, a to oznacza oszczędność środków i miejsca w pomieszczeniu.

Oferujemy kompleksowy montaż klimatyzacji w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze. Pracujemy z rozwiązaniami typu split do jednego pomieszczenia oraz rozwiązaniami typu multi split do wielu pomieszczeń.

Pracujemy z produktami najlepszych marek, takich jak: Hisense, Panasonic, Heiko, Heier, Gree.

W ofercie posiadamy również nowoczesne klimatyzatory z funkcją grzania. 

Nie musisz głowić się nad wyborem klimatyzacji i martwić podjęciem złej decyzji. Współpracując z nami możesz być pewien, że dobierzemy idealną klimatyzację dla Twojego domu lub biura. Urządzenie wybierane jest na podstawie jego mocy i parametrów oraz wielkości i stopnia nasłonecznienia pomieszczenia, w którym ma zostać zamontowane. Wynikiem jest wydajna, cicha i funkcjonalna klimatyzacja, która spełnia Twoje potrzeby.

klimatyzatory

Klimatyzacja w domu, mieszkaniu lub w biurze posiada bardzo wiele zalet. Zanim więc całkowicie odrzucisz pomysł zamontowania klimatyzacji w swoim domu, twierdząc, że jest to rozwiązanie tylko dla krajów o cieplejszym klimacie, sprawdź, co może Ci zaoferować. Klimatyzacja to zbawienie w gorące dni, kiedy temperatura sięga powyżej 30°C. Coraz częściej zdarza się to również w naszej strefie klimatycznej, a prognozy zapowiadają, że tendencja ta utrzyma się na kolejne lata. Nie warto więc ryzykować i zamiast cieszyć się latem, wciąż narzekać na upały. Klimatyzatory z regulacją wilgotności powietrza ochronią Twój dom przed pleśnią i rozwojem innych drobnoustrojów. Jeśli więc masz problem z wilgocią np. w spiżarni, klimatyzator wybawi Cię od niego. Klimatyzacja z filtrami oczyszcza powietrze z kurzu, pyłków roślin i innych zanieczyszczeń, co jest prawdziwym zbawieniem dla osób borykających się z różnego typu alergiami lub astmą.

Bardzo ważnym aspektem klimatyzacji, o której często się zapomina jest podniesienie jakości i komfortu życia. Wyregulowana temperatura doskonale wpływa na dobry sen, samopoczucie i zdrowie. Poza tym zapewnia odpowiednie warunki do pracy na home office oraz do wykonywania obowiązków domowych. Co więcej, klimatyzacja może wspomóc efektywną pracę i długą żywotność Twoich sprzętów elektronicznych, które wymagają umiarkowanie ciepłego powietrza, ponieważ szybko się przegrzewają.

Innowacyjne klimatyzatory wykorzystują pompę ciepła, która jest ich standardowym wyposażeniem nie tylko chłodzenia, lecz także do ogrzewania powietrza. Jest to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich pomieszczeń i pomieszczeń biurowych. Jest to wciąż dość nowe rozwiązanie na polskim rynku, jednak coraz częściej wybierane przez osoby, którym zależy na zminimalizowaniu kosztów ogrzewania. Najczęściej funkcję grzewczą w klimatyzatorach wykorzystuje się w okresach przejściowych, tj. wiosną i jesienią. Na rynku dostępne są również urządzenia dedykowane do pracy całorocznej, które mogą być wykorzystywane do ogrzewania pomieszczeń nawet przy bardzo niskiej temperaturze zewnętrznej, sięgającej -30°C. Ogrzewanie klimatyzatorem posiada wiele zalet, m.in. jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż ogrzewanie domu tradycyjnymi technikami grzewczymi. Nowoczesne urządzenia wyposażone są dodatkowo w systemy filtracyjne (filtry HEPA i PM 2,5) oraz jonizatory powietrza, które dodatkowo oczyszczają powietrze. Jest to szczególnie ważna informacja dla osób uczulonych na kurz! Osoby, którym bliskie są rozwiązania ekologiczne również powinny zwrócić się w stronę tego rozwiązania, ponieważ klimatyzatory wykorzystują czynnik chłodniczy R32, co gwarantuje pełną wydajność.

Realizacje

klimatyzatory_klimatyzatory_wyroznik

Uzyskaj darmową wycenę

Scroll to Top
Zadzwoń
Przyjedź