Rolety

Plisy

Plisy okienne to eleganckie i stylowe rozwiązanie do dekoracji okna, które ma wszechstronne zastosowanie. Dzięki swojej konstrukcji, plisy można dostosować do różnych szerokości i wysokości okna, co oznacza, że łatwo można je dopasować do każdego rozmiaru okna. Regulowane tkaniny umożliwiają kontrolę ilości światła wpadającego do pomieszczenia: zapewniają prywatność i ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Funkcja izolacyjna żaluzji plisowanych pozwala również na zaoszczędzić środki na klimatyzacji latem i ogrzewaniu zimą. Co więcej, plisy są łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji, wystarczy je regularnie odkurzać lub wytrzepać, a w razie potrzeby można je nawet prać.

W naszej ofercie znajdziesz osłony wewnętrzne: wolnowiszące, drewnopodobne, osłony typu „dzień i noc”.

Moskitiery

Właściciele domów w naturalnych okolicznościach przyrody, na wsiach i pod miastami powinni zainteresować się moskitierami. Moskitiery na okna i moskitiery na drzwi to jedne z najskuteczniejszych sposobów na walkę z owadami. Moskitiery to bariera, dzięki której muchy, komary oraz inne owady nie dostaną się do wnętrza domu. Z drugiej strony moskitiera nie blokuje przepływu powietrza, tak jak zamknięte okna. Moskitiery niezbędne są więc zwłaszcza latem, gdy chętnie wietrzymy powietrze, ale wciąż chcemy komfortowo spędzać wieczory bez ukąszeń natrętnych komarów.

W naszej ofercie znajdziesz moskitiery ramkowe okienne, ramkowe drzwiowe, rolowane, ramkowe przesuwne i plisowane.

Żaluzje

Żaluzje to doskonała osłona przeciwsłoneczna i termiczna, zwłaszcza w sezonie letnim. Dzięki zasłoniętym oknom pomieszczenia nie nagrzewają się i tym samym pozwalają zaoszczędzić na klimatyzacji. Regulacja światła wpadającego do mieszkania czy domu ma wpływ również na jego komfortowe użytkowanie. Żaluzje domowe pozwalają całkowicie lub stopniowe zasłonięcie okien, co sprawia, że praca przy monitorach jest o wiele bardziej komfortowa. Docenią to zwłaszcza osoby pracujące w domu, dla których rolety wewnętrzne na home office to po prostu konieczność.

W naszej ofercie znajdziesz żaluzje plisowane, żaluzje poziome: aluminiowe, drewniane, bambusowe i wertykale.

Rolety Materiałowe

Rolety materiałowe skutecznie blokują nie tylko światło, lecz także promienie słoneczne UV, które negatywnie wpływają na wygląd mebli. Meble poddane dużej ilości promieni UV mogą wyblaknąć i szybciej się „zestarzeć”. Ponad to rolety do domu z materiału zapewniają prywatność i pomagają w kontroli temperatury. Latem ochładzają pomieszczenie, a zimą skutecznie izolują okna. Rolety materiałowe są również elementem dekoracyjnym – dostępne są w różnych wzorach, kolorach i materiałach. Możemy dopasować je do stylu naszego domu lub mieszkania i wybrać taki model, który podkreśli charakter przestrzeni.

W naszej ofercie znajdziesz rolety materiałowe i rolety rzymskie.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne spełniają przede wszystkim rolę zabezpieczenia mieszkania i domu. Dobrej jakości rolety do domu są zdecydowanie trudniejsze do sforsowania przez włamywaczy, czym mogą ich odstraszyć. Tak samo, jak osłony wewnętrzne, rolety zewnętrzne wpływają pozytywnie na termoregulację pomieszczeń. Latem pozwalają cieszyć się chłodem bez konieczności korzystania z klimatyzacji, a zimą pomagają obniżyć koszty ogrzewania. Ogromną zaletą rolet zewnętrznych jest zapewnienie maksymalnej prywatności. Możesz mieć pewność, że rolety domowe zewnętrzne ochronią Cię przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów.

W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości klasyczne rolety zewnętrzne oraz rolety zewnętrzne z systemem, który nie wymaga ingerencji w konstrukcję nadproża czy okna. W takich rozwiązaniach skrzynki i prowadnice, w zależności od systemu rolet, wykonane są z trwałego aluminium lub PVC. Pancerze w każdym dostępnym systemie wykonane są z profili aluminiowych, wypełnionych pianką i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Realizacje

bill-mead-wmaP3Tl80ww-unsplash

Uzyskaj darmową wycenę

Scroll to Top
Zadzwoń
Przyjedź